FENSTER-TECHNIK
OKNA I DRZWI
87-100 Toruń, ul. Chrobrego 121-125
(Hala nr 16)
e-mail: fenster@fenster.com.pl
tel. 56 650 91 59
Zapraszamy
poniedziałek - piątek: 8.00 - 16.00
Naprawa i konserwacja
okien i drzwi z PCV
 

drzwiPodobnie jak okna i brama garażowa, drzwi zewnętrzne to jeden z najbardziej zauważalnych elementów budynku mieszkalnego czy przemysłowego. Stanowią one jednocześnie wizytówkę całej posesji.

Inwestycja w dobry produkt nie należy do tanich ? tym bardziej, że najczęściej należy przy tym dokonać zakupu innych kosztownych elementów. Poza tym jest to wydatek, który powinien zapewniać długie lata użytkowania. Wybierając odpowiedni produkt, należy wziąć pod uwagę najważniejsze parametry, takie jak:

  • trwałość
  • funkcjonalność
  • estetyka

 

Firma FENSTER-TECHNIK z Torunia oferuje Państwu drzwi wykonane z PCV, z PCV z wypełnieniem bądź też profile stalowe. Nasza kolekcja obejmuje produkty dostępne w wielu różnych wzorach i wersjach kolorystycznych. Bogactwo i różnorodność oferty sprawia, że każdy może dobrać tutaj taki produkt, który doskonale będzie pasował do aranżacji budynku i sprawi, że nabierze on szyku oraz elegancji. Nie zapominamy jednocześnie o tym, aby zapewnić naszym wyrobom wysoką jakość i funkcjonalność ? a wszystko to w przystępnej cenie. Dzięki temu mamy pewność, że nasi Klienci otrzymują od nas rozwiązania, z których będą mogli korzystać przez długie lata.

©2020 FENSTER-TECHNIK Toruń